Привіт всім! Ми маленькі сестрички Дана, Луна і Рада, нам 2 місці. Якось наша мама ротвейлер на Новий рік вийшла на прогулянку і зустріла нашого тата малінуа. І зʼявилися ми веселі, здорові і вже величенькі дівчата, нас дуже люблять, кормлять і голублять. Ми чистенькі, без блішок і червʼячків, вже з щепленням і паспортом. Нам з мамою вже мало місця, хочемо розпочати своє власне життя. Нас віддають зовсім безкоштовно, в добрі руки, з добрим серцем, а ще з приданим( іграшки) Поки живемо ми за містом, але нас доставлять куди скажете. Ми дуже чекаємо Вас, наша нова родина!
Не засмучуйтесь ми вже готуємо рекомендації щодо догляду за цією породою!