Вітаю! Кошенята в добрі руки
Народились 14 вересня, тож їм уже майже півтора місяці, з маленькою плямкою на голові та однаковими очима це дівчинка а чисто білий з різними очима - хлопчик
Вони пухнасті, кумедні веселі й поки що трохи незграбні. Ці допитливі клубочки постійно бігають, граються один з одним. Коли втомлюються, притуляются один до одного або до мами і засинають. Вони приносять у дім дуже багато тепла, радості й любові, що без них уже важко уявити день
Привчені до лотка, їдять вологий корм та уже потроху пробують сухий.
Перед тим як їх віддати я задам вам декілька питань стосовно подальшого проживання кошеня у вас а також бажано відправляти фото сюди або у будь-який месенжер
Не засмучуйтесь ми вже готуємо рекомендації щодо догляду за цією породою!